Přijímáme objednávky na rok 2024

Velké slevy pro větší skupiny na 3 a více dní až 15%.

Objednat

Přijímáme objednávky na rok 2024

Velké slevy pro větší skupiny na 3 a více dní až 15%.

Objednat

ř. km 64,8 - Veřejné tábořiště Višňová I

kemp

Provozní doba: 17.6. - 10.9.
Vybavení: Autokemp, pitná voda, WC, umývárny a sprchy s teplou vodou, kiosek s občerstvením a krytým posezením, 2 centrální ohniště, zajištění palivového dřeva.
Poloha: Na oploceném pozemku na levém břehu Berounky, na západním okraji rekreačního komplexu Višňová.
Provozovatel: Martin Vaněk, Višňová, 270 23 Křivoklát, tel.: 603 243 416
Kontakty:
E-mail:
Tel.: 731 786 520, 603 790 712
GPS: 50°1'2.91"N, 13°51'10.568"E
 
Kemp Višňová 1 najdete v Roztokách, kousek od Křivoklátu. Kemp je prvním ze čtveřice kempů na Višňové. Jde o místo s členitým terénem, bohatým na přírodní prvky s historickými souvislostmi a s údolním fenoménem řeky Berounky.
Spisovatel Ota Pavel tato místa nazval krásnou zahradou a zámeckým parkem. Na své si tu přijdou milovníci přírody, romantici, vodáci i rybáři. Ani pejskům není přístup zapovězen.
Dominantou krajiny je hrad Křivoklát, který se tyčí nad zákrutami řeky Berounky a který je od našeho kempu vzdálen pouhé dva kilometry. Vaše dovolená se nesmí obejít bez návštěvy tohoto hradu, kde v letních měsících probíhá řada kulturních programů.
 
Zároveň si nenechte ujít návštěvu přírodních rezervací Nezabudické skály či Prameny Klíčavy. Můžete zároveň navštívit lokality Točník, Žebrák, Krakovec, nebo Zvíkovec. Neprohloupíte ani návštěvou legendární restaurace u Rozvědčíka.
Řeka Berounka láká k vodáckým výpravám, které mohu v našem kempu začínat, končit, ale také zde můžete strávit příjemnou zastávku u příležitosti přenocování a občerstvení. Vodácké tábořiště Višňová 1 umožňuje zajetí vozidel s přívěsy s loděmi až ke břehu řeky.
 
Milovníci ryb se mohou pokoušet o štěstí využitím rybolovného práva na řece Berounce. Klid a pohodu pro relaxaci u řeky vám může znepříjemnit snad jen doma zapomenutý repelent proti komárům. Ovšem kusy každoročně zde vylovené jsou výzvou přírody k nikdy nekončícím soubojům mazanosti a vytrvalosti člověka s rybou.
Pejskové a jiní domácí mazlíčci jsou vítáni.
 
 
chatky
 
karavany